DAF Uluslararası Ticaret Limited Şirketi ,

Daha Ciddi, Daha Güçlü Biziz!

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

DAF International Trade Limited,

Ben sohbet şimdi
Güzel hizmet ve yüksek kalite ve yüksek itibarı ile iyi bir şirket. Bizim güvenilir bir tedarikçi biri mal zamanında ve güzel bir paket teslim edilir.

—— Waqas

Diğerlerinden çok daha iyi ürünler. Teşekkür ederim!

—— Simon

Kısa süreli teslimat ile çok kaliteli.

—— Mary

DAF International Trade Limited,

1 2 3 4 5
DAF International Trade Limited, DAF International Trade Limited, DAF International Trade Limited, DAF International Trade Limited, DAF International Trade Limited,
DAF Ofisi DAF ofisinin önünde DAF Takımı Resepsiyon Tuvalet

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : DAF
Yıllık satış : 1000000-1500000
Yıl kurulan : 2010
İhracat p.c : 80% - 90%
Mevcut sunucularınızı yükseltmeniz, ağınızı genişletmeniz veya acele etmeniz için yedek parça sipariş etmeniz gerektiğinde, bunu hızlı bir şekilde yapmak için buradayız .

Görevimiz

DAF International Trade Limited, IT donanımının kapsamlı bir distribütörüdür. Sunucu donanımı, depolama çözümleri ve ilgili alt sistemler konusunda uzmanlaşmış her türlü bilgisayar donanımı için rekabetçi fiyatlar sunan çevrimiçi bir donanım ve ilgili hizmetler deposudur. Hong Kong'da 2010 yılında kurulduğundan beri DAF, HP / IBM / DELL Depoları ve Sunucuları seçeneklerine odaklanıyor. Büyük Çin bölgesindeki HP genel ajansı ile işbirliği yapıyoruz --- Dijital Çin ve Sabit Diskler, Bellek, CPU, Soğutucu, Denetleyici Kartları, HBA'lar, Güç Kaynakları, Anakartlar, Muhafazalar, Dahili Kablolama ve yakında.

Satış personelimiz, aradığınız parçayı veya parçaları mümkün olan en hızlı şekilde almanıza yardımcı olmak için eğitimli ve deneyimlidir. Bu bizim görevimiz.

Müşterilerimiz

Gerçekten Global bir şirket.

Son 7 yılda, başarıyla büyüdük ve adım adım büyüdük. Şimdi size en iyi satış öncesi proje hizmeti, satış hizmeti ve satış sonrası servis hizmeti sunabilecek güçlü bir ekip çalışması geliştirdik, bu arada yurtdışı projelerini de kabul ettik. Şimdi güçlü bir ticaret üssümüz var ve bu dünyanın her yerinden uzanıyoruz.

Müşterilerimiz arasında:
  • Fortune 500 şirketleri
  • Küçük ve orta ölçekli işletmeler
  • Okullar ve Üniversiteler
  • Hastaneler
  • Kâr amacı gütmeyen kuruluşlar
  • Devlet kurumları
  • Eyalet ve Yerel Hükümet ajansları
  • ve ordunun her kolu!

Müşterilerimize 2010'dan beri yepyeni ve yenilenmiş BT donanımı satın almak için uygun fiyatlı ve güvenilir bir yer verdiğimizi söylemekten gurur duyuyoruz. Müşterilerimize seçkin müşteri hizmeti ve kaliteli ürünler sunmaya kendimizi adadık. Endüstrideki en iyi fiyatlara sahibiz, çünkü sadece ürünlerimizi dağıtmakla kalmıyoruz, aynı zamanda kendimizi de yeniliyoruz!


Depomuz, HP, Dell, IBM ve Sun Microsystems gibi en iyi markaların hepsinden ustalıkla yenilenmiş ve yenilenmiş donanımlarla doludur. YENİLENEN DELL ÇALIŞMALARI'ndan HP SUNUCU PARÇALARINA kadar her şeyi sağlayabiliriz. Tüm ürünlerimiz size ulaşmadan önce titizlikle test edilir ve bunu büyük bir garanti ile geri alırız. Bizim aracılığımızla satın alırken kaliteli ürünler, uzman paketleme ve inanılmaz hızlı nakliye bekleyebilirsiniz!

IT donanım ürünlerinin çoğunu en rekabetçi fiyat ve mükemmel kalitede sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim ebedi arayışımızdır. Hizmetimiz hızlı teslimat, mükemmel kalite, rekabetçi fiyat ve bizim tarafımızdan ücretsiz garantidir. Bizimle yakında iş yapmaya başlayacağınızı umuyoruz.

İletişim bilgileri
DAF International Trade Limited,

İlgili kişi: Michael

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin