Ana sayfa

DAF International Trade Limited, şirket Profili

şirket Profili

Mevcut sunucularınızı yükseltmeniz, ağınızı genişletmeniz veya acele bir yedek parça sipariş etmeniz gerektiğinde, bunu gerçekleştirmek için buradayız - hızlı.

 

Görevimiz

DAF International Trade Limited, kapsamlı bir BT donanımı distribütörüdür. Sunucu donanımı, depolama çözümleri ve ilgili alt sistemler konusunda uzmanlaşmış her tür bilgisayar donanımı için rekabetçi fiyatlar sunan çevrimiçi bir donanım ve ilgili hizmetler deposudur. 2010 yılında HongKong'da kurulduğundan bu yana DAF, HP / IBM / DELL Depoları ve Sunucuları seçeneklerine odaklanmaktadır.Büyük Çin bölgesindeki HP genel ajansı ile işbirliği yapıyoruz --- Dijital Çin ve Bileşenler ve Seçenekler için kapsamlı stok bulunduruyoruz: Sabit Sürücüler, Bellek, CPU, Soğutucu, Denetleyici Kartları, HBA'lar, Güç Kaynakları, Anakartlar, Muhafazalar, Dahili Kablolama ve yakında.

 

Satış ekibimiz, aradığınız parçayı veya parçaları mümkün olan en hızlı şekilde almanıza yardımcı olmak için eğitimli ve deneyimlidir.Bu bizim görevimiz.

 

Müşterilerimiz

Gerçekten Küreselşirket.

Geçtiğimiz 7 yılda başarılı bir şekilde ve adım adım büyüdük.Şimdi size en iyi satış öncesi proje hizmeti, satış hizmeti ve satış sonrası hizmeti sunabilecek güçlü bir ekip çalışması geliştirdik ve bu arada yurtdışı projeyi kabul edebiliriz.Artık güçlü bir ticaret üssümüz var ve bu dünyanın her yerine uzanıyoruz.

Müşterilerimiz şunları içerir:

 

Çin DAF International Trade Limited, şirket Profili 0

2010 yılından beri müşterilerimize yepyeni ve yenilenmiş BT donanımı satın alabilecekleri uygun fiyatlı ve güvenilir bir yer verdiğimizi söylemekten gurur duyuyoruz. Müşterilerimize üstün müşteri hizmeti ve yüksek kaliteli ürünler sunmaya kendimizi adadık.Sektördeki en iyi fiyatlara sahibiz çünkü sadece ürünlerimizi dağıtmıyoruz, aynı zamanda tüm yenileme işlerini de kendimiz yapıyoruz!


Depomuz, HP, Dell, IBM ve Sun Microsystems gibi en iyi markaların hepsinden ustaca yepyeni ve yenilenmiş donanımlarla doludur.YENİLENMİŞ DELL İŞ İSTASYONLARINDAN HP SUNUCU PARÇALARINA kadar her şeyi sağlayabiliriz.Size sunulmadan önce tüm ürünlerimiz titizlikle test ediliyor ve bunu büyük bir garanti ile geri veriyoruz.Bizim aracılığımızla satın aldığınızda, kaliteli ürünler, uzman paketleme ve inanılmaz derecede hızlı sevkiyat bekleyebilirsiniz!

 

BT donanım ürünlerinin çoğunu en rekabetçi fiyat ve mükemmel kalitede karşılıyoruz.Müşteri memnuniyeti bizim sonsuz arayışımızdır.Hizmetimiz hızlı teslimat, mükemmel kalite, rekabetçi fiyat ve ücretsiz garantidir.Yakında bizimle iş yapmaya başlayabileceğinizi içtenlikle umuyoruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
DAF, 2010 yılında bilgisayar belleği yükseltme uzmanlığıyla yeniden kuruldu, DAF, bilgisayar belleği, sabit diskler, CPU'lar ve tüm diğer aksesuarlar dahil olmak üzere geniş ve çeşitli bilgisayar donanım ürünleri veritabanını destekleyen tam teşekküllü bir e-ticaret merkezi haline geldi büyük sunucu, masaüstü, notebook, dizüstü ve yönlendirici markalarıdır. Sağlık, eğitim, hukuk, finans hizmetleri, üretim, savunma, hükümet, iletişim ve daha birçok sektörde yüz binlerce güncellemeyi başarıyla tamamladık.

Sabit sürücüler için pazar oluşturma. 2010 yılında, Proliant sunucuları için Compaq ve HP Enterprise sabit diskleri satan küçük bir niş pazara hizmet vermek üzere www.serverharddiskdrive.com'u başlattık. O zamandan beri, 27.000'den fazla müşteriye 52 milyon gigabayttan fazla depolama alanı sattık. Şimdi, DELL, EM, HP, IBM, LENOVO, SUN.etc gibi tüm marka sunucularıyla ilgileniyoruz.
Ürün tekliflerimizi genişletiyoruz. 2011 yılında, müşteri talebine cevap vererek serverharddiskdrive.com web sitesini sunucu hafızasını içerecek şekilde genişlettik ve sonunda 2010'dan beri satılan 28+ milyon Proliant sunucuyu * desteklemek için gerekli tüm parçalar. (* Aralık 2017 itibariyle)
Şimdi sunucular sunuyoruz. Yakın zamanda, 2018'de, sadık müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha da karşılamak için yenilenmiş Proliant sunucularını kullanıma sunduk.
resim.alt resim.alt resim.alt resim.alt resim.alt
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : DAF

Yıllık satış : 1000000-1500000

Yıl kurulan : 2010

İhracat p.c : 80% - 90%